Medytacja w ośrodku

W związku z rozwijającą się pandemią koronawirusa od dnia 16 marca 2020, nasz ośrodek jest całkowicie zamknięty do odwołania. Zachęcamy  do medytacji w domach.

Życzymy dużo zdrowia i do zobaczenia gdy tylko sytuacja się zmieni !

post

Zapraszamy na wykłady Daniela Wysockiego

Serdecznie zapraszamy na wykłady Daniela Wysockiego, nauczyciela buddyzmu Diamentowej Drogi, które odbędą się w dniach 7-8 luty.

Program kursu:

Piątek, 7 luty:

18:00 – wykład: Sześć Wyzwalających Działań – Paramity *

Miejsce: Buddyjski Ośrodek Medytacyjny w Kaliszu, ul. Serbinowska 1a

Sobota, 8 luty:

17:30 – wykład: Praca z emocjami w buddyzmie. *

Miejsce: Wydział Pedagogiczno – Artystyczny UAM w Kaliszu
ul. Nowy Świat 28/30, sala B207 (nowy budynek)

(*) Sugerowana darowizna na pokrycie kosztów wizyty nauczyciela: 10 zł za wykład.
Po wykładzie przewidziana jest kolacja (składkowa, 10 zł).

Zapraszamy !

 

Daniel jest związany z buddyzmem Diamentowej Drogi od 1995 roku. Brał aktywny udział w powstaniu i rozwoju ośrodków w Gliwicach, Helsinkach (Finlandia) i Killarney (Irlandia). Pracował jako menadżer zarządzający procesami logistycznymi. Od roku 2004, na prośbę Lamy Ole Nydahla wykłada podstawy buddyzmu. W roku 2005 zaangażował się w projekt budowy ośrodka odosobnieniowego w Nagodzicach, gdzie obecnie mieszka i koordynuje jego rozwój.

Tadeusz Uchto w Kaliszu

Serdecznie zapraszamy na wykłady nauczyciela buddyzmu Diamentowej Drogi – Tadeusza Uchto w dniach 4-5 stycznia 2020 do Buddyjskiego Ośrodka Medytacyjnego w Kaliszu, przy ul. Serbinowskiej 1a.

PROGRAM*:

Sobota, 4 stycznia

18.00 – wykład otwarty “O śmierci i odrodzeniu”.

Po wykładzie wspólna kolacja.

Niedziela, 5 stycznia

15.00 – wykład otwarty „Medytacja”

*Sugerowana darowizna na pokrycie kosztów wykładu – 10 zł

Zapraszamy!

Informacje o nauczycielu: Tadeusz Uchto – Buddysta, specjalista medycyny niekonwencjonalnej. Praktykuje buddyzm Diamentowej Drogi od ponad 30 lat. Początkowo zajmował się buddyzmem Zen, a po spotkaniu Lamy Ole wybrał buddyzm Diamentowej Drogi. Po 4 latach intensywnej praktyki został poproszony przez Lamę Ole o nauczanie buddyzmu. Poza Polską nauczał m.in. w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemczech, Austrii, Szwajcarii, Serbii, Bułgarii, Izraelu, Czechach, Ukrainie, Rosji, Litwie i Łotwie. Zawodowo zajmuje się medycyną niekonwencjonalną. Mieszka i pracuje w Poznaniu.